Ayurvédske mydlá ručnej výroby

Tieto mydlá sú ručne vyrábané od začiatku až do konca s veľkou starostlivosťou. Proces výroby ručného mydla je veľmi odlišný od výroby bežného spotrebného mydla. Venujeme osobitnú starostlivosť výberu bylinných prísad, obsiahnutých v našich mydlách, a ich špeciálnej príprave. Každý kus mydla je starostlivo zabalený a vložený do špeciálnej krabičky z banánových listov, ktorá sa používa pri odkladaní mydla po umytí. To zaručí, že vaše mydlo dlhšie vydrží a bude čerstvejšie, pretože banánove listy absorbujú prebytočnú vodu a tým sa mydlo udržuje stále suché a zdravotne nezávadné.

Ajurvédske ručné mydlá sú vytvorená pre špecifické účely, ako masážne mydlo, mydlo na nohy, mydlo spôsobujúce uvoľnenie, osviežujúcu terapiu alebo zahriatie svalov a celého tela, mydlo ktoré je vhodné pri kožných problémoch, mydlo pre suchú pleť, mydlo hojace a hydratujúce, mydlo na vlasy a hlavu a peelingové mydlá.

Obľúbite si kombináciu ajurvédskych prísad, korenín, olejov, esenciálnych olejov, bylín a autentické aróma našich ručne vyrábaných mydiel. Ajurvédske ručné mydlá od firmy Siddhalepa sa radia do kolekcie kozmetických produktov nazvanej Ayurveda Spa Luxury Products. Táto unikátna ajurvédská kolekcia zo Srí Lanky je navrhnutá tak, aby vyhovela náročnému zákazníkovi, ktorý požaduje čo možno najväčšiu kvalitu a originalitu produktov. Za kvalitu produktov a spracovania ručí viac ako 200 ročná tradícia a uznanie v ajurvéde rodiny Hettigodových, ktorá vlastní firmu Siddhalepa. Firma vlastní certifikácie ISO 9001, 14001 a GMP štandard kvality.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

 

 

DOPRAVA ZDARMA OD 50 €         delivery-van